niedziela, 10 lutego 2013

Lekki zamęt, nowości

Witajcie kochani :)

Wybaczcie, że nie piszę :( Trochę minęło od ostatniej notki :/
A więc.. Przed wczoraj nocowała u mnie Karolinka. Było faajnie.

Brak mi słów, żeby opisać to wszystko, NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ NASTĘPNEGO RAZU !!! Hehe szkoda, że Karolina z nami nie mogła być ... 
Ehh bywa. Wróciłam do domciu w końcu mój lapek został naprawiony i mogę działać na blogu ^-^
Co sądzicie o nowym wyglądzie bloga ?? Piszcie w komentarzach :*

Moja mama twierdzi, że trochę żałobny ten wygląd. Mi się podoba, Karolinie też więc jest spoko. Ważne, żeby wam też się podobał.
Co nowego jeszcze ?
A więc myślałam, żeby dodać do bloga jedną z koleżanek i by pisała o kosmetykach, ciuchach itp. Ogólnie o modzie :) 
Ale uzgodniłam to z Karoliną i doszłam do wniosku, że trochę tak nie bardzo skoro tego bloga miałyśmy prowadzić tylko we trzy, więc ten pomysł odpada..
Rozmyślałam też nad tym, żeby może poszukać kogoś kto by był grafikiem bloga. Ale nie wiem czy to ma sens, zastanowimy się jeszcze.. Piszcie w komentarzach co o tym sądzicie.
Nie wiem czy zauważyliście ale postanowiłyśmy zmienić ikonkę bloga, z różowego serduszka na czarne w dymce. To mi się bardziej podoba, a wam ? :)

To chyba tyle co do nowości bloga, nie jestem pewna jak coś mi się przypomni to dopiszę.
Hmm... co jeszcze? Chyba tyle jak na razie nie chcę was zamęczać bo trochę się rozpisałam tutaj xd A no właśnie, dziękujemy wszystkim, którzy nas obserwują są z nami, komentują i oby tak dalej bo to bardzo motywuje do prowadzenia takiego bloga jak są takie osoby. Oby nic się nie zmieniło na gorsze, żeby było nas więcej, bo jak już wcześniej wspomniałam to bardzo motywuje i aż miło jest prowadzić takiego bloga kiedy ktoś go czyta :) 

Bym pisała jeszcze dalej ale raczej będzie za dużo jak na jeden dzień, nie chcę was męczyć. Jutro wrócę i będę pisała dalej. Obiecuję :))
Pozdrawiam. 
Oliwia :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz