piątek, 1 lutego 2013

Trudne sprawy !

Witajcie !

Wybaczcie, ponieważ od ostatniej notki jaką napisałam minęło sporo czasu. Postaram się jak najszybciej nadrobić wszystkie zaległości w szkole i na blogu :D Dlaczego w szkole ? Niestety zachorowałam no i aktualnie nie chodzę do szkoły więc porobiły mi się zaległości, które trzeba nadrabiać, no cóż takie życie jak jest pod górkę to w końcu kiedyś trzeba wyjść na prostą. 
Dlaczego nie pisałam notek w czasie kiedy leniuchowałam i nic nie robiłam poza leżeniem w łóżeczku? Właśnie nic nie robiłam, po co mam pisać notkę skoro nic nie robiłam to by było bezsensu gdybym napisała tak : "Siemka ja dzisiaj w domu wstałam o 6:35 zasnęłam o 20.. Leżałam w łóżku ..." 
Bardzo interesujące co ? ;D
Dobra koniec tego. Jak widzieliście nasza kochana adminka Karolina dodała notki, ponieważ dostała karę. Dla przypomnienia zacytuję : " Niestety nasza kochana Karolinka miała dodać notkę, obiecała i nie dodała" <-- powtórzyło się to 4 razy
"Karolinę spotka kara, ponieważ nie spełniła obietnicy. Więc pisze cztery notki albo zostanie natarta". Karolina pisała notki tylko, że nie wiedziała o czym już ma napisać więc powiedziałam, żeby już nie pisała . Także nie mówcie, że oo ona nie napisała brakuje jeszcze 1/2 notek. :) Hmm.. co jeszcze. Dzisiaj wyjeżdżam z miasta :)) 
Szkoda tylko, że dopiero ferie mam 11 lutego. A wy jak ? Mieliście ferie, macie, a może będziecie mieć ? ;)
Muszę iść się pakować i wgl. może później napiszę jeszcze jakąś notkę. Trzymajcie się. :]
Pozdrawiam 
/Oliwia :*  

2 komentarze:

 1. Zdrowia ;D
  Fajny blog :) Ładny wygląd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję już wyzdrowiałam. Przepraszam, że tak późno odpisuję ale nie zaglądałam ostatnio :)
   Dziękujemy, że pozytywnie nas oceniasz miło jest widzieć kiedy ktoś coś mówi pozytywnego :)) /Oliwia

   Usuń